Obchodní poradenství

Naplánujte si schůzku

Společnost Beauty Med Group je mezinárodní obchodní poradenská společnost, která distribuuje inovativní laserové technologie v oboru estetické medicíny, dermatologie, plastické chirurgie, gynekologie a kosmetiky. Jsme výhradním zástupcem světově uznávaných značek Venus Concept a Cocoon medical.

Ale nejen to.

Konzultujeme s firmami, se kterými pracujeme v oblasti estetické medicíny. Také už se nám stalo, že jsme odrazovali společnosti, které si od nás chtěli produkt koupit, protože jsme byli přesvědčeni, že by jim daný přístroj nepřinesl úspěch, kterého chtějí dosáhnout. V takovém případě je nasměrujeme jiným směrem a nabídneme jim koupi jiného přístroje, který jim v jejich případě umožní rychlejší návratnost investice.

Je to něco, co se nám už mnohokrát vyplatilo. Díky našim konzultacím jsme pomohli už desítkám úspěšných společností ze 4 různých zemí v oboru estetické medicíny.

Máme za sebou více než 10 zkušeností a v portfoliu máme přes 100 klientů.  Pracujeme v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovensku a nyní jsme připraveni na naši cestu na trh v České republice. Práce v 5 různých zemích s více než 10 značkami nám dala skvělý přehled o globálním trhu na poli estetické medicíny. Navíc máme plno zkušeností s podporou našich zákazníků.

Kontakt

Beauty Med Group