Obchodní poradenství

Naplánujte si schůzku

Beauty Med Group je mezinárodní obchodní a poradenská společnost, která nabízí inovativní technologie v oboru estetické medicíny, dermatologie, plastické chirurgie, gynekologie a kosmetiky. V České republice jsme výhradním zástupcem světově uznávaných značek Venus Concept a Cocoon medical.

Ale nejen to.

Společnostem, se kterými spolupracujeme, poskytujeme konzultace a naše znalosti v oblasti estetické medicíny. Občas se nám stane, že v rámci jednání musíme klientovi vysvětlit, že daný přístroj není pro jeho záměr nejvhodnější a výsledky by nebyly takové, jaké od něj očekává. V takovém případě doporučíme přístroj, který bude pro jeho klientelu lepší a návratnost investice mnohem rychlejší.

Tento přístup se nám mnohokrát osvědčil a pomohli jsme již mnoha společnostem v jejich správném rozhodnutí a následnému úspěchu!
Máme za sebou 15 let zkušeností a v portfoliu několik stovek klientů. Najdete nás v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, na Slovensku a v České republice. Díky tomu máme skvělý přehled o mezinárodním trhu estetické medicíny. Podpora našich zákazníků je pro nás maximální prioritou!

Kontaktujte nás

Kontakt

Beauty Med Group