Obchodní poradenství

Naplánujte si schůzku

Společnost Beauty Med Group je mezinárodní obchodní poradenská společnost, která distribuuje inovativní laserové technologie v oboru estetické medicíny, dermatologie, plastické chirurgie, gynekologie a kosmetiky. Jsme výhradním zástupcem světově uznávaných značek Venus Concept a Cocoon medical.

Ale nejen to.

Firmám, se kterými spolupracujeme v oblasti estetické medicíny, poskytujeme konzultace. Také se nám již stalo, že jsme v rámci jednání, vysvětlili firmě, že daný přístroj není pro ni vhodný a výsledky by nebyly takové, jaké od něj očekává. V takovém případě doporučíme jiný přístroj, který bude pro danou firmu vhodnější, a i návratnost investice bude rychlejší.

Je to něco, co se nám už mnohokrát vyplatilo. Díky našim konzultacím jsme pomohli už desítkám úspěšných společností ze 4 různých zemí v oboru estetické medicíny.

Máme za sebou více než 10 let zkušeností a v portfoliu máme přes 100 klientů.  Pracujeme v Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku, Slovensku a nyní začínáme na trhu v České republice. Práce v 5 různých zemích s více než 10 značkami nám dala skvělý přehled o globálním trhu na poli estetické medicíny. Navíc máme plno zkušeností s podporou našich zákazníků.

Kontaktujte nás

Kontakt

Beauty Med Group