Pochopení našich základů

Náš úspěch je pevně spojen s úspěchem našich partnerů. Proto jako distributoři vybíráme prodávané estetické přístroje velmi pečlivě.

Prodávané produkty jsou nastavené tak, aby našim partnerům nabídly standardizované výsledky a mohli si být jisti, že ošetření jsou pro pacienty bezpečné a jsou pro jejich podnikání vhodné.

Co tím myslíme?

Pokud se je jedno zařízení skvělé pro jednoho z našich klientů, tak to ještě neznamená, že bude perfektní i pro vás (po obchodní stránce, ne co se výsledků týče). A existuje plno faktorů, které to mohou ovlivnit. Naštěstí víme, které to jsou.

Patří mezi ně:

  • Počet vašich zaměstnanců
  • Kvalifikace vašich zaměstnanců
  • Umístění vaší firmy
  • Kolik místností má vaše klinika/salon
  • Jaké jsou vaše otevírací hodiny
  • Kolik pacientů za den máte

Znalost těchto odpovědí nám umožní poskytnout vám dlouhodobý plán pro rozvoj vašeho podnikání, marketingové strategie a pořízení plánu na zařízení.

Nejsme tu, abychom vám prodali jedno zařízení a nechali vás starat se o vše ostatní a rozhodně tu nejsme od toho, abychom vám prodali 5 zařízení a koukali se, jak jde vaše podnikání pomalu do zániku.

Po pořízení jednoho z našich zařízení se stanete součástí naší exkluzivní partnerské skupiny. Budete ve skupině lidí, kteří mají jasnou vizi budoucnosti.

Jsme tu k tomu, aby vaše podnikání kvetlo a mělo jasný plán, jak dosáhnout úspěchu.

Zde si můžete přečíst jaké jsou rozdíly mezi úspěchem a selháním.

Pokud si chcete naplánovat obchodní konzultaci zdarma, klikněte zde.

Kontakt

Beauty Med Group