Venus Viva Estetický přístroj - Image

VENUS VIVA – PŘÍSTROJ PRO OMLAZENÍ PLETI

Venus Viva je nejpřizpůsobivějším lékařským přístrojem pro omlazení pleti bez analogu v oboru. Zahříváním škáry se 160 jehličkami na špičce jsou na kůži ponechány mikro dermální otisky. Stimulují obnovu škáry a odstranění řady nedostatků.

Díky kombinaci technologie NanoFrakční RF a technologie SmartScanTM je prvním a jediným frakčním systémem rádiových frekvencí, který umožňuje terapeutovi mít kontrolu nad ablací, koagulací a remodelací tak, aby bylo možné účinněji odstraňovat mírné až těžké kožní léze.

Poptávka 

Oficiální webová stránka
Venus Viva Estetický přístroj - Image

Aplikátory

Venus Viva aplikator Nanofrakcni

Nanofrakční RF

Zjistit více
Venus Viva Diamondpolar

Diamondpolar

Zjistit více

NANOFRACTIONAL RF™ je velký aplikátor se 160 jehličkami, které dvojnásobně snižují dobu nutnou pro ošetření daného místa. Jedná se o jedinou technologii na trhu, která dokáže regulovat impuls, který dodáváme do kůže. Úspěšně léčí jizvy, hluboké vrásky, pigmentové skvrny, póry a je extrémně úspěšný v léčbě strií. Vestavěný skener umožňuje dodávat energii přesně a s nízkou citlivostí pro pacienta s krátkou dobou rekonvalescence. Postupy pro první i pátý fototyp lze provést a procedura je extrémně bezpečná i pro tmavší odstíny kůže.

Diamondpolar se používá především pro face lift, napnutí kůže, dvojitou bradu, ošetření jemných linek a různých částí těla, jako jsou krk, koleno atd. Aplikátor používá technologii MultiPolar, která kombinuje rádiovou frekvenci s elektromagnetickými impulsy. Funkcí těchto elektromagnetických polí je zvýšit krevní oběh v ošetřované oblasti, čímž se prokrví a okysličí, tím se buňky obnoví. S Venus Viva můžete léčit oblasti se zvýšenou retencí lymfy jako třeba tmavé kruhy pod očima. Výhodou procedur DiamondPolar je, že v procesu není třeba spotřebního materiálu. Výkon rádiofrekvence je vysoký, což umožňuje rychlejší dosažení terapeutické teploty. Díky tomu je celá procedura výkonnější, krátká a nabízí během procesu větší pohodlí.

Postupy se vyznačují bezpečností, rychlou regenerací a jsou dobře přijímány všemi typy pleti. V kombinaci s jedinečným obchodním modelem poskytuje Venus Viva nejvyšší ziskovost ve srovnání s jinými přístroji pro obnovu pokožky.

Venus Viva obsahuje řadu funkcí, které zajišťují vyšší návratnost investic, jako jsou dostupné ceny, schopnost přizpůsobit postupy a spolehlivou technologii.

SMARTSCAN

  • Nejmodernější patentovaná technologie s 700 pulzy
  • Radiofrekvenční selektivní zahřívání kůže
  • Menší velikost jehličky (150 × 20 mikronů) pro rychlejší zotavení
  • Maximální pokrytí s minimálním nepohodlím (160 jehliček na špičku)
  • Individuální dodávka energie na každou jehličku

NANO-FRAKČNÍ RF

  • Nejvyšší tepelný výkon mezi podobnými postupy
  • Velká velikost trysek pro lepší pronikání RF
  • Extrémně hluboká hloubka pronikání
  • Stimulace a syntéza kolagenu

Výsledky

Technické specifikace

Vstupní napětí 100/120/240V ~, 350W, 50/60 Hz
Výstup RF Frekvence 1 MHz, 460 KHz
Max. Výstupní výkon RF / Apl. DiamondPolar™ 60 W
Max. Výstupní energie / Apl. Nanofractional RF™ 62 mJ/pin
Magnetická pulzní frekvence, 15 Hz
Magnetické pole 15 Gauss
Rozměry 40 cm x 38 cm x 28 cm
Hmotnost 8 kg

Často kladené dotazy

JAKÁ JE NÁVRATNOST INVESTICE?

Naše zkušenosti ukazují, že návratnost investice u našich estetických ošetření je rychlá a vyžaduje pouze 3 věci:
- Vhodný podnikatelský záměr. Nabízíme fungující podnikatelský záměr, se kterým se vám investice může vrátit za 6 až 18 měsíců v závislosti na úrovni rozvoje podnikání. Náš podnikatelský záměr je reálný, založený na zkušenostech a praxi našich stávajících zákazníků.
- Dobrou marketingovou strategii. Našim klientům nabízíme otestovanou marketingovou strategii pro propagaci a zařazení přístroje. Naše strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s klienty v 5 různých zemích.
- Správní proškolení pro práci s přístrojem. Poskytujeme certifikované školené pro práci se přístrojem. Školení také zahrnuje techniky, které může váš praktik používat při konzultaci s pacientem.

JE MOŽNÉ ZÍSKAT PŘÍSTROJ NA MĚSÍČNÍ PLÁN?

Nabízíme možnosti nákupu přístroje s placením na 1 až 2 roky. Plány jsou individuální, flexibilní a šité na míru vašim potřebám a příležitostem. Je v nich i několik bonusů: podpora v oblasti marketingu, školení a poradenství zdarma. Vše je nastaveno tak, aby vaše podnikání mohlo růst a zároveň jste si mohli zakoupit i další přístroje, které by vašemu podnikání dále pomohlo.

NABÍZÍTE NA PŘÍSTROJ ZÁRUKU?

Ano. Na zakoupený přístroj nabízíme 1letou záruku, po které můžete využít služeb našeho spolehlivého servisu. Jsme jedinou společností v České republice, která má na skladě náhradní přístroj, který můžeme v případě nutných oprav na vašem přístroji poskytnout.

NABÍZÍTE ŠKOLENÍ PRO PRÁCI SE PŘÍSTROJEM?

Ano. Nabízíme certifikovaná školení pro práci s našimi přístroji, která vedou naši vysoce kvalifikovaní zástupci. Více informací o našem certifikačním programu najdete . ZDE.

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku