NuEra® Tight s technologií FocalRF®

Personalizované, neinvazivní radiofrekvenční ošetření pro tvarování postavy, které redukuje tuk, zpevňuje pokožku, redukuje vrásky a celulitidu.

Zažijte novou úroveň ovládání s NuEra Tight s technologií FocalRF. Využijte 5 různých frekvencí k nastavení hloubky pronikání energie.

Oficiální webová stránka

Klíčovým parametrem, který rozhoduje o úspěchu léčby, je schopnost zacílit léčbu do správné hloubky tkáně – a ta se může u různých lidí i v různých částech těla lišit. Průlomová technologie NuEra Tight nabízí bezkonkurenční kontrolu hloubky ošetření: zaměřuje se na tkáň přesně v té hloubce, která přináší nejlepší výsledky, takže výsledky vydrží déle a vypadají přirozeněji.

Personalizované tvarování postavy

Žádní dva pacienti nejsou úplně stejní, proto již není vhodný univerzální léčebný plán. Nyní můžete opustit všechna omezení a objevit bezkonkurenční úroveň personalizace. Ošetření stejně jedinečné jako vaši pacienti.

Technologie FocalRF

Využijte více RF frekvencí k volbě hloubky průniku energie s ohledem na různé indikace, rozdíly v tloušťce tkáně mezi jednotlivými oblastmi těla a pacienty.

Žádné prostoje

Toto neinvazivní ošetření přináší přirozeně vypadající výsledky, které vydrží déle a působí jako příjemná masáž horkými kameny.

Vysoce přizpůsobitelné

Společnost Lumenis vyvinula přístroj NuEra Tight s nejmodernějšími funkcemi ve snadno použitelném zařízení s intuitivním grafickým uživatelským rozhraním. Výběr správných parametrů ošetření je otázkou jediného dotyku.

NuAPIC

– Automatická personalizovaná regulace teploty zajišťující terapeutickou teplotu po celou dobu zákroku.

– Přizpůsobení výkonu jedinečným vlastnostem pacienta.

Více příslušenství pro ošetření jakékoli oblasti těla

– Osm elektrod pro dokonalé přizpůsobení jakémukoli pacientovi od hlavy až k patě, od 20 mm do 100 mm.

– Jedinečná konstrukce s technologií Coated Capacitive Energy Transfer (CCET) pro lepší pohodlí a rovnoměrné rozložení tepla po celé ošetřované oblasti.

NuLogic

– Pokročilý protokol pro zkušené uživatele. Nová úroveň přizpůsobení, která automaticky aplikuje více léčebných protokolů v jedné léčebné relaci.

– Nastavte více hodnot pro frekvenci, teplotu, čas a velikost elektrod.

Ergonomické násadce

– Tři lehké násadce pro dosažení trvalé účinnosti: Tělo, obličej a bipolární.

Kontaktujte našeho obchodního zástupce

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku