Sculpt&Shape

Inovativní technologie pro formování celého těla a omlazení obličeje

Sculpt&Shape zahrnuje inovativní technologii RotateRF pro konturování celého těla a omlazení obličeje. Jeho různé nástavce a režimy spolu s kontrolou teploty v reálném čase a technologií bezpečného dotyku zajistí jedinečný zážitek pro všechny pacienty bez doby rekonvalescence.

Aplikátory

Aplikátor na obličej

Aplikátor na tělo

Jak Sculpt&Shape funguje?

Sculpt & Shape je radiofrekvenční přístroj, který nabízí neinvazivní ošetření obličeje a těla. Výhody tohoto ošetření jsou zpevnění pokožky, redukce mimických vrásek, zmírnění ochablosti, celulitidy a lokálního tuku.

Radiofrekvence působí zahříváním ošetřované oblasti, což má za následek stimulaci kolagenu a elastinu v pokožce a prohřátí tukových buněk a celulitidového pojiva.

Sculpt&Shape navíc kombinuje radiofrekvenční ošetření s 360º rotací svých aplikátorů, což zajišťuje homogennější a bezpečnější ohřev. Masáž navíc nabízí relaxační a pohodlné ošetření.

Dalším přínosem rotace je lymfatická stimulace ošetřované oblasti.

Průběh ošetření

RotateRF je revoluční technologie, která nastavuje nový standard v estetických ošetřeních. Díky nepřetržité rotaci všech aplikátorů o 360° je průběh ošetření maximálně pohodlný a efektivní. Rotace RF poskytuje konzistentní zahřívání, díky čemuž je pohyb aplikátoru hladký a zlepšuje lymfatickou drenáž pro pozoruhodné výsledky.

Řízení teploty v reálném čase, monitorované infračervenými senzory, nabízí chytré řešení, které je účinné, bezpečné a pohodlné. Přístroj automaticky reguluje výkon, aby udržoval konstantní teplotu 44 ºC po celou dobu ošetření, čímž eliminuje horká místa a zajišťuje bezpečnost.

RotateRF je tak pokročilou technologií, která vašim klientům poskytuje efektivní, bezpečné a pohodlné ošetření.

Sculpt&Shape® je více než jen přístroj. Tato špičková technologie umožňuje, aby vaše praxe poskytovala řadu zdokonalujících ošetření pro tělo i obličej. Dělá vše, od tvarování a tonizace až po revitalizaci a zpevnění. Začleněním Sculpt&Shape do vaší kliniky ji tak posune do nových výšin, kde se inovace snoubí s dokonalostí, ve prospěch vašich klientů a úspěchu vaší praxe.

PŘED A PO

Kontaktujte našeho obchodního zástupce

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku