Regenera Activa – High Tech medicína proti vypadávání vlasů

Terapie Regenera Activa je pokročilou a účinnou léčebnou metodou, která využívá techniku kapilární regenerace v boji proti alopecii a dalším problémům s vypadáváním vlasů. Tato technologie je podpořena klinickými studiemi, které potvrzují účinek zákroku, po němž dochází ke stimulaci neaktivních oblastí ve vlasové pokožce a snížení miniaturizace vlasových folikul a jejich obnově.

Autologní buněčná terapie zůstává jednou z nejúčinnějších dostupných metod obnovení vlasových folikul, která svými pozitivními účinky dalece přesahuje všechny ostatní současné metody. Autologní buněčná terapie obecně využívá dospělé (mezenchymální) kmenové buňky: nediferencované (základní) buňky, které se nacházejí v celém těle a které se dělí a replikují, aby doplnily odumírající buňky a regenerovaly poškozené tkáně.

Regenera Activa by Regenera© Technology

Je čistě přírodní a využívá naše vlastní autologní mikrografty ke zlepšení hustoty stávajících vlasů, aktivaci ,,spících” folikul.

V případě potřeby je možné ji provádět i souběžně s transplantací vlasů. Toto ošetření má velmi minimální dobu rekonvalescence s rychlým hojením, minimálními komplikacemi a prokazatelnými výsledky. 

Postup Regenera Activa:

Grafty (2,5 mm široké) se pohodlně odebírají na méně nápadném a zdravém místě pokožky hlavy (vzadu za uchem). Odebrané grafty se zpracují v přístroji Regenera Activa a následně injekčně aplikují do oblastí na pokožce hlavy, které vyžadují zlepšení růstu a hustoty vlasů. 

Kdy jsou viditelné výsledky? Záleží na věku pacienta, genetické predispozici, která může ovlivnit rychlost a rozsah alopecie. Mikroskopicky lze pozorovat výrazné snížení počtu miniaturních vlasů během jednoho měsíce a ke čtvrtému měsíci jsou viditelné změny v kvalitě, počtu a hustotě vlasů.

Výsledky

Kontaktujte našeho obchodního zástupce

Často kladené otázky

Jaké jsou hlavní výhody přípravku Regenera Activa?

Regenera Activa využívá k postupné stimulaci přirozeného růstu vlasů vlastní regenerační buňky těla a je minimálně invazivní s rychlou dobou regenerace.

Jak dlouho přetrvají výsledky Regenera Activa?

Existuje mnoho pacientů, kteří dosáhli po jediném sezení trvalých výsledků, které si udržují i po 2 letech. Každý pacient je však odlišný, proto je důležité navštívit svého lékaře a provést mikroskopické vyšetření každý rok.

Kolik sezení Regenera Activa je zapotřebí?

Obvykle postačuje jedno sezení, ale záleží na individuální reakci a cílech. V průběhu času může být zapotřebí udržovacích sezení.

Pro koho je vhodné použití přístroje Regenera Activa?

Je ideální pro jedince trpící časným vypadáváním nebo řídnutím vlasů, a pro ty, kteří preferují nechirurgický, minimálně invazivní zákrok.

Jaké jsou hlavní výhody transplantace vlasů?

Transplantace vlasů nabízí trvalé řešení vypadávání vlasů s okamžitými a viditelnými výsledky a možností pokrýt větší plešaté plochy.

Kolik sezení transplantace vlasů je potřeba?

Mnoho pacientů dosáhne požadovaných výsledků během jediného sezení. Někteří však mohou pro rozsáhlejší pokrytí potřebovat další sezení.

Kdo je vhodným kandidátem na transplantaci vlasů?

Ideálními kandidáty jsou lidé s dostatečným množstvím dárcovských vlasů a výraznější ztrátou vlasů.

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku