Elysion-pro device image

elysion-pro

Elysion-pro je nová generace diodového laseru, která je určena pro trvalou epilaci. Pomáhá odstraňovat chloupky selektivním napadáním pigmentu folikulů chloupků (melanin) laserovými impulsy, které způsobují tepelné rozložení folikulu bez poškození pokožky.

Dosahuje špičkového výkonu 2 000 wattů a má dva režimy: statický – až 3 Hz (doporučené pro tenčí chloupky a menší plochy) a dynamický – až 15 Hz (doporučeno pro opálené a tmavé fototypy, citlivou pleť a pro muže se spoustou chloupků).

Oficiální webová stránka
Elysion-pro device image

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE – USP

Laser funguje na základě technologie ultra krátkých pulsů USP. Tato inovativní technologie umožňuje rychlé (3 ms) doručení ultra krátkých pulsů do chloupků. Ty dosahují optimální teploty pro zničení folikulu bez poranění pokožky. Výhodou ultrakrátkého pulsu je ten, že dokáže velmi rychle zahřát chloupek. Do folikulu přenáší velmi rychle teplo samotný chloupek a díky tomu je umožněn odvod tepla. Díky tomu je folikul efektivně zničen.

Výše zmíněné je s dlouhými pulsy obtížnější. Dlouhé pulsy nezvládnou zahřát chloupek tak rychle a výsledkem je, že ne každý folikul se podaří zničit. Rychlost zahřívání chloupku je extrémně důležitá, protože chloupek, stejně jako jakýkoliv jiný objekt rychle ztrácí teplo. Chloupky navíc ztrácí teplo ještě rychleji, protože jsou velmi tenké. Tomuto procesu se říká tepelná relaxační doba. Jde o čas, za který chloupek vstřebá a vydá teplo. Studie ukazují, že během 3 ms (milisekund) chloupek vstřebá všechnu energii bez předání energie ostatním tkáním. Za 20 ms vstřebá část energie a začne ji předávat do dalších sousedních tkání. Za 50 ms rozšíří teplo do okolních tkání a jeho teplota začne pomalu klesat.

Tepelná relaxační doba (TRT – Thermal Relaxation Time)

Кondenzátory. Proč jsou důležité?

 

 

 

 

 

Elysion-pro funguje na bázi kondenzátorů, které umožňují použít všechen dostupný výkon přesahující 3 500 W. Lasery bez kondenzátorů jsou v tomto směru omezeny. Proto má elysion-pro schopnost dodat čistý výkon 2 000 W.

Zařízení bez kondenzátorů musí všechen výkon brát z elektrické sítě, která má omezení 3 500 W. Proto laser bez kondenzátorů může využít pouze 50 % dostupného výkonu pro jeho přeměnu na světlo a omezuje tak maximální výkon světla na 1 750 W.

Zařízení bez kondenzátorů spotřebovávají během pulsů mnoho výkonu, což může být vliv na jiná elektrická zařízení zapojená ve stejné síti.

Možnosti platformy

Platforma elysion-pro je navržena pro práci se čtyřmi různými vlnovými délkami (755 nm, 810 nm, 940 nm a 1060 nm) pro dlouhotrvající a bezpečnou laserovou epilaci u všech fototypů. Její vysoký špičkový výkon (2 000 wattů) poskytuje maximální bezpečnost a účinnost, které garantují tu nejvyšší ziskovost. Frekvence pulzů 3 Hz ve statickém režimu a 15 Hz v dynamickém režimu, kromě různých velikostí hlavic (10 × 10 a 18 × 10 mm), dělají z elysion-pro jedno z nejrychlejších, nejbezpečnějších, nejvýkonnějších a nejúčinnějších zařízení tohoto průmyslu. S tímto přístrojem je laserová epilace je také vhodná na ošetření zbytkových chloupků a vlasů.

 

Provozní režimy

STATICKÝ REŽIM

Statický režim umožňuje rychlý provoz použitím velkého množství energie na jeden puls s krátkou dobou pulsu. Maximální účinnost při maximální rychlosti.

  • Na tenké a zbytkové chloupky
  • Malé části těla
  • Části okolo kostí v intimních oblastech, kde je přesnost velmi důležitá.

 

DYNAMICKÝ REŽIM

Jediný dynamický režim na trhu, který je schopný dosáhnout ultra krátkých pulsů (3 ms), které výrazně snižují bolest, ale zároveň zaručují maximální účinnost i u jemných chloupků, a to už od prvního sezení.

  • Na tmavou pokožku
  • Opálenou pokožku
  • Silná citlivost
  • Při prvním sezení u mužů. U hustých a tmavých chloupků.

Systém chlazení

Aplikátory elysion-pro jsou vybaveny systémem křišťálové chlazení, exkluzivním chladícím systémem pro hrot aplikátoru, který je založen na TRT (termální relaxační době).  Tato zkratka značí požadovanou dobu pro snížení teploty vytvořené vyzářením tepla.

Jde o nejkomplexnější dostupný systém. Na rozdíl od ostatních má paralelní účinek a vyhýbá se při vysílání impulsů zahřívání pokožky. Proto brání nadměrnému zvýšení teploty pokožky, umožňuje předchlazení přejetím po pokožce a permanentně, tj. během každého, impulsu chladí.

Výsledky

Technické specifikace

Základní informace
Typ zařízení Diodový laser
Technické specifikace
Velikost hlavice 10х9 mm
Špičkový výkon 2000 W
Vlnová délka 810 nm
Maximální energie 140 J/max
Vliv 120 J/cm2
Doba pulsu 5-400 ms
2 provozní režimy: Statický (až 3 Hz) a dynamický (až 15 Hz, bezbolestné)
Chlazení Křišťálové chlazení (neustálé chlazení ošetřovaného místa)
Účinnost Vlnová délka 810 nm
Záruka 1letá neomezená záruka
Certifikát Evropský CE certifikát kvality
Žádný spotřební materiál
NAPÁJECÍ ZDROJ
Napájecí zdroj 100-240V
Elektrický výkon 1600 W, 50-60 Hz
Fyzické vlastnosti
Váha 38 kg
Rozměry  600 x 450 x 450 mm
Dotyková obrazovka 10,4”

Často kladené dotazy

JAK PŘEDVEDENÍ PŘÍSTROJE PROBÍHÁ?

- Vybízíme všechny odborníky, aby naše přístroje vyzkoušeli.
- Po vyplnění formuláře na naší stránce Vás v průběhu pracovního týdne kontaktujeme do 24 hodin. Probereme s Vámi přístroj, který Vás zajímá a pokud budete mít zájem, můžeme si domluvit schůzku.
- Přístroj Vám předvedeme buď ve Vašem salónu/klinice nebo v našem Showroomu v Praze. Je na Vás, jaké místo si vyberete. A nakonec Vás chceme ujistit, že je předvedení produktu zadarmo. Rádi si vyslechneme Váš odborný názor. Stačí jen vyplnit formulář a domluvit si představení.

JAKÁ JE NÁVRATNOST INVESTICE?

Naše zkušenosti ukazují, že návratnost investice u našich estetických ošetření je rychlá a vyžaduje pouze 3 věci:
- Vhodný podnikatelský záměr. Nabízíme fungující podnikatelský záměr, se kterým se vám investice může vrátit za 6 až 18 měsíců v závislosti na úrovni rozvoje podnikání. Náš podnikatelský záměr je reálný, založený na zkušenostech a praxi našich stávajících zákazníků.
- Dobrou marketingovou strategii. Našim klientům nabízíme otestovanou marketingovou strategii pro propagaci a zařazení přístroje. Naše strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s klienty v 5 různých zemích.
- Správní proškolení pro práci s přístrojem. Poskytujeme certifikované školené pro práci se přístrojem. Školení také zahrnuje techniky, které může váš praktik používat při konzultaci s pacientem.

JE MOŽNÉ ZÍSKAT PŘÍSTROJ NA MĚSÍČNÍ PLÁN?

Nabízíme možnosti nákupu přístroje s placením na 1 až 2 roky. Plány jsou individuální, flexibilní a šité na míru vašim potřebám a příležitostem. Je v nich i několik bonusů: podpora v oblasti marketingu, školení a poradenství zdarma. Vše je nastaveno tak, aby vaše podnikání mohlo růst a zároveň jste si mohli zakoupit i další přístroje, které by vašemu podnikání dále pomohlo.

NABÍZÍTE NA PŘÍSTROJ ZÁRUKU?

Ano. Na zakoupený přístroj nabízíme 1letou záruku, po které můžete využít služeb našeho spolehlivého servisu. Jsme jedinou společností v České republice, která má na skladě náhradní přístroj, který můžeme v případě nutných oprav na vašem přístroji poskytnout.

NABÍZÍTE ŠKOLENÍ PRO PRÁCI SE PŘÍSTROJEM?

Ano. Nabízíme certifikovaná školení pro práci s našimi přístroji, která vedou naši vysoce kvalifikovaní zástupci. Více informací o našem certifikačním programu najdete . ZDE.

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku