Silhouette Soft

ŘEŠENÍ POVISLÝCH KONTUR BEZ NUTNOSTI OPERACE

Liftingové nitě Silhouette Soft jsou vysoce efektivní vstřebatelná vlákna z kyseliny poly-L-mléčné (PLLA) s patentovanými kužely, která mohou být použita ke zpevnění a korekci povislé pleti střední části obličeje, v oblasti čelistí a na krku a ke korekci povislého obočí.

Oficiální webová stránka

OBJEM, KTERÝ VYDRŽÍ DÉLE

Silhouette Soft nejen okamžitě pozdvihne povislé kontury, ale také aktivuje tvorbu kolagenu v průběhu dalších týdnů po ošetření. Nejprve se kolem vlákna vytvoří kolagen typu lll, podobně jako u injekčních stimulátorů kolagenu. Silhouette Soft ale aktivuje také tvorbu kolagenu typu l, který dodává objem i déle než 2 roky po aplikaci.

  • okamžitý liftingový efekt
  • pozvolné navrácení plnosti aktivací tvorby kolagenu
  • výdrž více než 24 měsíců
  • minimálně invazivní ošetření
  • bezpečný materiál (PLLA) s dlouhou historií používání v medicíně
  • šetrné k okolní tkáni díky speciálně tvarovaným kuželům
  • nižší riziko zánětu ve srovnání s ostatními nitěmi

KOMBINACE S JINÝMI OŠETŘENÍMI

Pro ještě lepší výsledky v boji proti známkám stárnutí lze Silhouette Soft kombinovat s dalšími estetickými ošetřeními. Výraznějšího omlazení a zlepšení pleti může být docíleno v kombinaci s botulotoxinem, kolagenovými stimulátory typu Ellansé, injekční lipolýzou či přístrojovými ošetřeními využívající laser, ultrazvuk či radiofrekvenci.

JEMNÉ A PŘITOM SILNÉ

Exkluzivní technologie 3D kuželů umožňuje docílit většího liftingového efektu s nižším rizikem poškození
okolní tkáně. Vlákna také odolávají napětí při aplikaci a jejich bezpečnost je ověřena řadou klinických zkoušek. Silhouette Soft vykazuje menší riziko zánětlivých reakcí ve srovnání s jinými nitěmi.

Výsledky

Kontaktujte obchodního zástupce

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku