Venus Legacy device image

Venus Legacy

Nejúčinnější přístroj na odstranění celulitidy a formování postavy

Venus Legacy™ je neinvazivní estetický přístroj s certifikátem FDA, který si efektivně poradí s estetickými problémy pleti obličeje a na těle, jako je odstranění celulitidy, zpevnění pokožky, zmírnění hlubokých vrásek a rýh v obličeji, na krku a dekoltu.

Chci přístroj vyzkoušet

Venus Legacy device image

Aplikátory

Octipolar Aplikátor

Octipolar

Zjistit více

Diamondpolar

Zjistit více

Ošetření jsou mimořádně vhodná po těhotenství. Venus Legacy dosahuje výborných výsledků a vrátí vás rychle zpět do skvělé kondice. Ošetření jsou velmi účinná i na pokožku v těch nejnáročnějších oblastech. V současnosti se jedná o nejvyhledávanější ošetření v oblasti estetické medicíny po celém světě, každý rok jich využije více než 3 miliony spokojených klientů!

Všechny čtyři aplikátory Venus LegacyTM mají vestavěné senzory, které neustále monitorují teplotu. Jednoduše Vám umožní stále monitorovat a zaznamenávat působení přístroje na ošetřovanou oblast.

Zlepšuje komfort a bezpečnost ošetření a dosahuje lepších a předvídatelnějších klinických výsledků.

 

JAK VENUS LEGACY FUNGUJE?

Venus Legacy využívá technologii 4DTM, která kombinuje tři moderní a osvědčené technologie – technologii Multipolarní radiofrekvence, Pulsující elektromagnetické pole a VariPulseTM (Vakuum) s integrovaným teploměrem Thermal Feedback RealTime. Průběh ošetření je pohodlný, nevyžaduje dobu pro zotavení a je bezpečné pro všechny typy pleti. Kombinace těchto druhů energií je to, co dělá toto ošetření jedinečným a udává nový standard v estetické medicíně.

Všechny čtyři aplikátory Venus LegacyTM mají vestavěné senzory, které neustále monitorují teplotu. Jednoduše vám umožní stále monitorovat a zaznamenávat působení přístroje na ošetřovanou oblast.

Zelpšuje komfort a bezpečnost pacientů a dosahuje silnějších a předvídatelnějších klinických výsledků.

 

TVAROVÁNÍ TĚLA ODSTRANĚNÍ CELULITIDY ZPEVNOVÁNÍ POKOŽKY ODSTRANĚNÍ VRÁSEK
 • Snižuje nadbytečný tuk
 • Zvedá zadek a stehna
 • Zbaví Vás nepřijemné celulitidy
 • Napíná a vyhlazuje uvolněnou pokožku
 • Odstraňuje hluboké vrásky
 • Vyhlazuje jemné linky

TECHNOLOGIE

Multipolární rádiová frekvence využívá komplexní algoritmus pro aplikaci homogenní energie a objemového ohřevu v různých hloubkách tkání, což umožňuje rychlou a bezpečnou akumulaci tepla a snadnou údržbu terapeutické teploty během ošetření.

Efekt multipolárního rádiového kmitočtu je zesílen pomocí pulzního elektromagnetického pole (PEMF), který je vysílán elektrodami aplikátoru bez tepelných účinků.

Díky synergickému MP2 radiofrekvence ohřívá a přímo stimuluje fibroblasty a je známo, že pulzující pole stimuluje angiogenezi a indukuje proliferaci fibroblastů uvolněním růstového faktoru FGF-2, což vede ke zvýšené syntéze kolagenu.

HLAVNÍ VÝHODY PRO KLIENTY VENUS LEGACY

 • Omlazení pokožky s viditelným výsledkem už po 1. ošetření
 • Zmenšení objemu ošetřované oblasti s vylepšení kontury
 • Jemnější a pevnější pleť s menším množstvím vrásek a celulitidy
 • Pohodlné ošetření, žádná doba na zotavení
 • Rychlost ošetření (maximálně 30 minut)
 • Bezpečné pro všechny typy pleti

 

Výsledky

Technické specifikace

Vstupní napětí 100/120/240V ~, 350W, 50/60 Hz
Výstup RF Frekvence 1 MHz
Pojistka T10 A, 250 V
Max. Výstupní výkon RF Až 150 W
Aplikátory s integrovaným teploměrem DiamondPolar™
OctiPolar™
4D Face (4 sací úrovně)
4D Body (4 sací úrovně)
Výstupní napětí 15 Hz
Magnetické pole 15 Gauss
Hmotnost 40 kg

Často kladené dotazy

JAK PŘEDVEDENÍ PŘÍSTROJE PROBÍHÁ?

- Vybízíme všechny odborníky, aby naše přístroje vyzkoušeli.
- Po vyplnění formuláře na naší stránce Vás v průběhu pracovního týdne kontaktujeme do 24 hodin. Probereme s Vámi přístroj, který Vás zajímá a pokud budete mít zájem, můžeme si domluvit schůzku.
- Přístroj Vám předvedeme buď ve Vašem salónu/klinice nebo v našem Showroomu v Praze. Je na Vás, jaké místo si vyberete. A nakonec Vás chceme ujistit, že je předvedení produktu zadarmo. Rádi si vyslechneme Váš odborný názor. Stačí jen vyplnit formulář a domluvit si představení.

JAKÁ JE NÁVRATNOST INVESTICE?

Naše zkušenosti ukazují, že návratnost investice u našich estetických ošetření je rychlá a vyžaduje pouze 3 věci:
- Vhodný podnikatelský záměr. Nabízíme fungující podnikatelský záměr, se kterým se vám investice může vrátit za 6 až 18 měsíců v závislosti na úrovni rozvoje podnikání. Náš podnikatelský záměr je reálný, založený na zkušenostech a praxi našich stávajících zákazníků.
- Dobrá marketingová strategie. Našim klientům nabízíme otestovanou marketingovou strategii pro propagaci a zařazení přístroje. Naše strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s klienty v 5 různých zemích.
- Odborné, certifikované proškolení práce s našimi přístroji. Školení zahrnuje také techniky, které může váš praktik používat při konzultaci s pacientem.

JE MOŽNÉ KOUPIT PŘÍSTROJ I NA MĚSÍČNÍ SPLÁTKY?

Nabízíme možnosti nákupu přístroje s placením na 1 až 2 roky. Plány jsou individuální, flexibilní a šité na míru vašim potřebám a příležitostem. Je v nich i několik bonusů: podpora v oblasti marketingu, školení a poradenství zdarma. Vše je nastaveno tak, aby vaše podnikání mohlo růst a zároveň jste si mohli zakoupit i další přístroje, které by vašemu podnikání dále pomohlo.

JAKÝ JE TO SE ZÁROKOU PŘÍSTROJE?

Ano. Na zakoupený přístroj nabízíme jednoletou záruku, po které můžete využít služeb našeho spolehlivého servisu. Jsme jedinou společností v České republice, která má na skladě náhradní přístroj, který můžeme v případě nutných oprav na vašem přístroji poskytnout.

NABÍZÍTE ŠKOLENÍ PRO PRÁCI S PŘÍSTROJEM?

Ano, nabízíme certifikovaná školení pro práci s našimi přístroji, která vedou naši vysoce kvalifikovaní odborníci. Více informací o našem certifikačním programu najdete . ZDE.

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku