Image of the device Cooltech Define

COOLTECH DEFINE– KRYOLIPOLÝZA

Cooltech Define je nový lékařský estetický přístroj založený na inovativní kryogené technologii. Jednotka pracuje s velkými ovládacími hlavicemi při teplotě -10 stupňů Celsia. Je také vybaven malým aplikátorem vhodným pro ničení tuku v podbradku a koleni, který pracuje při – 5ti  stupních Celsia.

Oficiální webová stránka
Image of the device Cooltech Define

Aplikátory

Straight HP

Zjistit více
Tight applicator for Cooltech Define

Tight HP

Double HP

Zjistit více

Tiny Curved HP

Zjistit více
Angled

Angled HP

Zjistit více

Flat Oval HP

Zjistit více
Curved Hp

Curved HP

Zjistit více

Kryolipolýza je neinvazivní alternativou k invazivnímu zákroku – liposukci tuků. Trvale zmrazuje lokální přebytek tuku apoptózou adipocytů tj. cíleně ničí tukové buňky. Apoptóza, tj. buněčná smrt, je stejně přirozená tělu jako smrt ostatních buněk. Programově a účelně  se zaměřuje na adipocyty zmrazením, kdy většinu mastných kyselin v adipocytech zmrazí na krystalickou strukturu. Výrobce svými vlastními klinickými studiemi dokazuje, že Cooltech Define je schopen zmrazit 90% přebytečného tuku nasátého do ošetřující hlavice. U přístroje Cooltech je tento podíl 70%.

Přístroj má několik výhod oproti jiným technologiím založeným na kryolipolýze. Skládá se z 9 ti různých aplikátorů, které dokonale zapadají do všech tvarů lidského těla. Přístroj má aplikátory, které lze použít k manipulaci v těžko přístupných částech těla např. podbradek, ruce, kolena, stehna, „madla lásky“. Platforma může být použita se speciálně navrženou dvojitou manipulační hlavicí pro větší objemy břišních tuků. To je jeden z důvodů, proč je Cooltech Define preferován na předních evropských estetických klinikách.

 

VÝHODY:

 • 45 minutové ošetření Cooltech Define má výsledky srovnatelné s výsledky po ošetření Cooltech.
 • 70 minutové ošetření Cooltech Define má o 30% lepší výsledky než po ošetření Cooltech.
 • 4 aplikátory mohou pracovat současně pro rovnoměrnější a úplnější výsledky ve tvarování těla.
 • Vyšší procento vyloučených tukových buněk už po 1 ošetření.
 • Vytvarování celého těla za pouhé 2 hodiny.
 • 9 šablon pro přesnější diagnostiku tukové tkáně.
 • Patentované ochranné membrány – Cool Gel Pad, pro naprostou bezpečnost ošetření.

Cooltech Define se dodává s 9 ti ošetřovacími šablonami, které pomáhají diagnostikovat přesnou velikost ošetřené oblasti a stav tukových zásob. Tyto praktické nástroje pomáhají terapeutovi při práci a minimalizují potenciální rizika

U pacientů, kteří zvolí tento typ ošetření, je dosaženo extrémní účinnosti. Vlastní klinický výzkum výrobce prokazuje, že i po jednom ošetření zůstává v ošetřené oblasti až o 30% méně tukových buněk. Ošetření je zcela bezpečné díky ochranné membráně, vyvinuté a patentované pro zařízení, která chrání pokožku před mrazem a nekrózou. Přístroj je velmi efektivní z hlediska nákladů pro jakékoliv estetické centrum, které usiluje o maximální spokojenost klientů.

 

OŠETŘOVANÉ PARTIE:

 • Břicho
 • Boky
 • Dvojitá brada
 • Hýždě
 • Stehna
 • Kolena
 • Ruce
 • Záda

Výsledky

Maximální vakuová síla: 500 mbar
Minimální provozní teplota: 540 x 440 x 550 mm
Obrazovka: Dotyková obrazovka 10,4’’

Často kladené dotazy

JAK PŘEDVEDENÍ PŘÍSTROJE PROBÍHÁ?

- Vybízíme všechny odborníky, aby naše přístroje vyzkoušeli.
- Po vyplnění formuláře na naší stránce Vás v průběhu pracovního týdne kontaktujeme do 24 hodin. Probereme s Vámi přístroj, který Vás zajímá a pokud budete mít zájem, můžeme si domluvit schůzku.
- Přístroj Vám předvedeme buď ve Vašem salónu/klinice nebo v našem Showroomu v Praze. Je na Vás, jaké místo si vyberete. A nakonec Vás chceme ujistit, že je předvedení produktu zadarmo. Rádi si vyslechneme Váš odborný názor. Stačí jen vyplnit formulář a domluvit si představení.

JAKÁ JE NÁVRATNOST INVESTICE?

Naše zkušenosti ukazují, že návratnost investice u našich estetických ošetření je rychlá a vyžaduje pouze 3 věci:
- Vhodný podnikatelský záměr. Nabízíme fungující podnikatelský záměr, se kterým se vám investice může vrátit za 6 až 18 měsíců v závislosti na úrovni rozvoje podnikání. Náš podnikatelský záměr je reálný, založený na zkušenostech a praxi našich stávajících zákazníků.
- Dobrá marketingová strategie. Našim klientům nabízíme otestovanou marketingovou strategii pro propagaci a zařazení přístroje. Naše strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s klienty v 5 různých zemích.
- Odborné, certifikované proškolení práce s našimi přístroji. Školení zahrnuje také techniky, které může váš praktik používat při konzultaci s pacientem.

JE MOŽNÉ KOUPIT PŘÍSTROJ I NA MĚSÍČNÍ SPLÁTKY?

Nabízíme možnosti nákupu přístroje s placením na 1 až 2 roky. Plány jsou individuální, flexibilní a šité na míru vašim potřebám a příležitostem. Je v nich i několik bonusů: podpora v oblasti marketingu, školení a poradenství zdarma. Vše je nastaveno tak, aby vaše podnikání mohlo růst a zároveň jste si mohli zakoupit i další přístroje, které by vašemu podnikání dále pomohlo.

JAKÝ JE TO SE ZÁROKOU PŘÍSTROJE?

Ano. Na zakoupený přístroj nabízíme jednoletou záruku, po které můžete využít služeb našeho spolehlivého servisu. Jsme jedinou společností v České republice, která má na skladě náhradní přístroj, který můžeme v případě nutných oprav na vašem přístroji poskytnout.

NABÍZÍTE ŠKOLENÍ PRO PRÁCI S PŘÍSTROJEM?

Ano, nabízíme certifikovaná školení pro práci s našimi přístroji, která vedou naši vysoce kvalifikovaní odborníci. Více informací o našem certifikačním programu najdete . ZDE.

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku