Cooltech Product Image

COOLTECH – KRYOLIPOLÝZA

Neinvazivní alternativa k liposukci. Založena na kryogenové technologii. V kombinaci s vakuem účinně snižuje lokální tukové usazeniny s řízeným chlazením na -8 stupňů Celsia. Kryolipolýza působí jako postupná extrakce tělesného tepla z úrovní podkožního tuku. Cílem postupu je trvale snižovat podkožní tukové usazeniny v ošetřované oblasti.

Oficiální webová stránka
Cooltech Product Image

Aplikátory

Straight HP

Zjistit více

Tight HP

Zjistit více

Curved HP

Zjistit více

Double HP

Zjistit více

JAK FUNGUJE:

Aplikátor nasává tukové tkáně pomocí vakua, které dočasně sníží cirkulaci krve a podporuje kryoterapii. Ošetřované místo je bezbolestně chlazeno na – 8 stupňů Celsia za méně než minutu a celé ošetření netrvá déle než 70 minut. Chladící efekt je vytvářen, dokud tkáň nedosáhne nastavené teploty.

Cílem je zmrazit 3 z 5 esenciálních mastných kyselin, aby se dosáhlo krystalizace alespoň 30 % tukových buněk v místě prvního ošetření. Vakuum aplikátoru nasává pouze přebytečný tuk snížením toku krve v ošetřovaném místě, a tak zmrazí nasáté tukové buňky.

Po tomto ošetření začne přirozený proces apoptózy adipocytů (nastavené na zničení tukových buněk), který vypouští tuky přes lymfatický systém. Tato metoda je založena na přirozených procesech těla. Tuk je oddělen a izolován, zbývající tkáně jsou chráněny.

ZÓNY OŠETŘENÍ:

 • Břicho
 • Boky
 • Dvojitá brada
 • Boky
 • Stehna
 • Kolena
 • Ruce
 • Záda

Jak provést ošetření Cooltech v 6 krocích:

 1. Diagnostikujte ošetřované místo manuální a vizuální prohlídkou.
 2. Umístěte Cool Gel Pad na ošetřované místo.
 3. Umístěte aplikátor Cooltech na Cool Gel Pad.
 4. Je aplikováno lokálně řízené chlazení, které vytváří apoptózu tukových buněk.
 5. Po 70* minutách odstraňte aplikátor a proveďte masáž. *Konzultujte protokol o době ošetření podle použitého aplikátoru.
 6. Po dokončení procesu začnou být buňky tuku eliminovány fyziologickými mechanismy. První výsledky jsou viditelné po 3 týdnech.

FÁZE:

 • Vakuum Cooltech® nasává pouze přebytečný tuk, zbývající tkáně zůstávají chráněny. Vakuum snižuje tok krve na ošetřovaném místě a dochází tak k cílené kontrole.
 • Tuková tkáň je v kontaktu s chladícími vložkami aplikátoru. Vytváří chladící účinek, dokud pokožka nedosáhne nastavené teploty.
 • Celé ošetření by mělo pro požadované výsledky trvat 70 minut.

Ošetření by nemělo trvat méně než 70 minut, aby došlo k proniknutí chlazení v nasávané tkáni při teplotě -8 stupňů Celsia. Účinnost ošetření závisí na reakci mastných kyselin na výrazné změny teploty.

Když je tuková tkáň ochlazena na -8 °C, tři mastné kyseliny v buňce krystalizují. Díky tomuto ochlazení tuková buňka ztratí své životní funkce. Jakékoli jiné zařízení kryolipolýzy, které chladí nad -8 °C, například na 0 °C, není účinné a nemůže dosáhnout dobrých klinických výsledků.

Uživatelské prostředí: Přístroj má intuitivní uživatelské prostředí, se kterým je nastavení každého ošetření naprosto jednoduché. Dotykový obrazovka je dynamická a lehce se používá.

VÝSLEDKY:

Ošetřovaná část snížena o 1,3 cm až 5,3 cm. Tyto výsledky jsou viditelné po 15 dnech až 3 týdnech po prvním ošetření. Opakované ošetření stejné části těla je provedeno o 1 měsíc později. Až o 30 % méně tuku v ošetřované části po 1. ošetření a po 3. ošetření jsou tukové buňky ze 70 % zničeny.

CERTIFIKÁT:

COOLTECH španělské společnosti COCOON Medical má certifikát kvality a bezpečnosti od FDA a také CE certifikát.

Díky výjimečné konstrukci Cooltech můžete pracovat se dvěma aplikátory najednou, díky tomu ušetříte čas a ulevíte pacientovi. Při prvním ošetření budete moci pracovat na dvou místech a dosáhnete tak viditelného a stejnorodého účinku. Přístroj Cooltech má 6 aplikátorů vhodných pro ošetření různých míst těla, a dokonce i obličeje.

Výsledky

Technické specifikace

Minimální teplota aplikátorů Straight HP, Curved HP, Tight HP Double HP, Tiny HP, Oval HP: -5, – 8ºC
Rozměry: 540 x 440 x 550 mm
Hmotnost: 39 kg.
Obrazovka: Dotyková obrazovka 10,4’’

Často kladené dotazy

JAK PŘEDVEDENÍ PŘÍSTROJE PROBÍHÁ?

- Vybízíme všechny odborníky, aby naše přístroje vyzkoušeli.
- Po vyplnění formuláře na naší stránce Vás v průběhu pracovního týdne kontaktujeme do 24 hodin. Probereme s Vámi přístroj, který Vás zajímá a pokud budete mít zájem, můžeme si domluvit schůzku.
- Přístroj Vám předvedeme buď ve Vašem salónu/klinice nebo v našem Showroomu v Praze. Je na Vás, jaké místo si vyberete. A nakonec Vás chceme ujistit, že je předvedení produktu zadarmo. Rádi si vyslechneme Váš odborný názor. Stačí jen vyplnit formulář a domluvit si představení.

JAKÁ JE NÁVRATNOST INVESTICE?

Naše zkušenosti ukazují, že návratnost investice u našich estetických ošetření je rychlá a vyžaduje pouze 3 věci:
- Vhodný podnikatelský záměr. Nabízíme fungující podnikatelský záměr, se kterým se vám investice může vrátit za 6 až 18 měsíců v závislosti na úrovni rozvoje podnikání. Náš podnikatelský záměr je reálný, založený na zkušenostech a praxi našich stávajících zákazníků.
- Dobrou marketingovou strategii. Našim klientům nabízíme otestovanou marketingovou strategii pro propagaci a zařazení přístroje. Naše strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s klienty v 5 různých zemích.
- Správní proškolení pro práci s přístrojem. Poskytujeme certifikované školené pro práci se přístrojem. Školení také zahrnuje techniky, které může váš praktik používat při konzultaci s pacientem.

JE MOŽNÉ ZÍSKAT PŘÍSTROJ NA MĚSÍČNÍ PLÁN?

Nabízíme možnosti nákupu přístroje s placením na 1 až 2 roky. Plány jsou individuální, flexibilní a šité na míru vašim potřebám a příležitostem. Je v nich i několik bonusů: podpora v oblasti marketingu, školení a poradenství zdarma. Vše je nastaveno tak, aby vaše podnikání mohlo růst a zároveň jste si mohli zakoupit i další přístroje, které by vašemu podnikání dále pomohlo.

NABÍZÍTE NA PŘÍSTROJ ZÁRUKU?

Ano. Na zakoupený přístroj nabízíme 1letou záruku, po které můžete využít služeb našeho spolehlivého servisu. Jsme jedinou společností v České republice, která má na skladě náhradní přístroj, který můžeme v případě nutných oprav na vašem přístroji poskytnout.

NABÍZÍTE ŠKOLENÍ PRO PRÁCI SE PŘÍSTROJEM?

Ano. Nabízíme certifikovaná školení pro práci s našimi přístroji, která vedou naši vysoce kvalifikovaní zástupci. Více informací o našem certifikačním programu najdete . ZDE.

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku