Perfectha®

VÝJIMEČNÁ FRANCOUZSKÁ KVALITA ZA DOSTUPNOU CENU

Řada výplní Perfectha® Lidocaine nabízí bezpečné produkty s výbornou projekční kapacitou, výdrží a za dostupnou cenu. Všechny čtyři varianty obsahují stejnou koncentraci kyseliny hyaluronové 20 mg/ml a liší se ve velikosti částic. Jsou vyráběné ve Francii a nyní nově s obsahem lidokainu pro větší pohodlí pacienta.

Oficiální webová stránka

BEZPEČNOST

Perfectha® již od roku 2007 pomáhá ženám zdokonalit jejich rysy a zvýraznit jejich přirozenou krásu. Více než 3,8 milionu prodaných stříkaček ve více než 50 zemích světa.

DOSTUPNÁ CENA

Perfectha Lidocaine je cenově dostupná, nyní nově s lidokainem, takže nabízí ošetření s výjimečnou kvalitou z Francie s nižším diskomfortem.

SKVĚLÁ LIFTINGOVÁ A OBJEMOVÁ KAPACITA

Všechny gely Perfectha patří mezi nejelastičtější na trhu a přináší excelentní výsledky v liftingu a objemu. Všechny varianty PerfectHA obsahují koncentraci kyseliny hyaluronové 20 mg/ml a obsahují různou velikost částic. Čím větší částice, tím větší volumizační efekt a delší výdrž. Každý gel Pefectha je jedinečný a navržený tak, aby co nejlépe vyhovoval konkrétním potřebám.

Výsledky

Kontaktujte obchodního zástupce

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku