Product image - Primelase HR Excellence

PRIMELASE HR EXCELLENCE

Primelase HR Excellence je diodový laser s nejvyšším špičkovým výkonem v oblasti odstraňování chloupků – až 4 800 W. Nabízí skvělou kombinaci vysokovýkonných vlnových délek a ultrakrátké doby pulsu. Široký rozsah nabízí nejlepší řešení pro všechny typy chloupků a zároveň se stará o jejich rovnoměrné zahřívání.

primelase HR Excellence nabízí neporovnatelné výsledky už od prvního sezení. Hlavním rozdílem mezi primelase HR Excellence a dalšími platformami s diodovým laserem je ten, že umožňuje použití krátkých pulsů se špičkově kontrolovatelným výkonem a rychlostí pro ty nejlepší výsledky. Laser má 4 vlnové délky, které mohou dosáhnout maximálního výkonu 63j/cm² během 400 milisekund.

Oficiální webová stránka
Product image - Primelase HR Excellence

Inovativní USP technologie – USP

Laser funguje na základě technologie ultra krátkých pulsů USP. Tato inovativní technologie umožňuje rychlé (3 ms) doručení ultra krátkých pulsů do chloupků. Ty dosahují optimální teploty pro zničení folikulu bez poranění pokožky.

Výhodou ultrakrátkého pulsu je ten, že zvládne zahřát chloupek velmi rychle. Do folikulu přenáší velmi rychle teplo samotný chloupek. Díky tomu je folikul efektivně zničen.

Výše zmíněné je s dlouhými pulsy obtížnější. Dlouhé pulsy nezvládnou zahřát chloupek tak rychle a výsledkem je, že ne každý folikul se podaří zničit. Rychlost zahřívání chloupku je extrémně důležitá, protože chloupek, stejně jako jakýkoli jiný objekt, rychle ztrácí teplo. Chloupky navíc ztrácí teplo ještě rychleji, protože jsou velmi tenké. Tomuto procesu se říká tepelná relaxační doba. Jde o čas, za který chloupek vstřebá a vydá teplo. Studie ukazují, že během 3 ms (milisekund) chloupek vstřebá všechnu energii bez předání energie ostatním tkáním. Za 20 ms vstřebá část energie a začne ji předávat do dalších sousedních tkání. Za 50 ms rozšíří teplo do okolních tkání a jeho teplota začne pomalu klesat.

graphic 1 primelase usp
Primelase: Rychlé a rovnoměrné zahřívání chloupků. Společnost Cocoon medical jako jediná dodává na trh diodové lasery s 3ms impulsem na trhu.
Jine diodovy lasery
Standardní diodový laser: Nízké zahřívání chloupku. Výrazné zahřívání pokožky. Nízká účinnost.

Různé možnosti

ALEX 755 nm, 3600 W

Platforma Primelase HR Excellence je novou generací diodového laseru s vestavěnou alexandritovou vlnovou délkou – Alex 755 nm. Tato vlnová délka je obzvláště účinná na tenké a světlé chloupky lidí se světlou pokožkou.

Tato platforma podporuje inovativní technologii – USP (ultra krátké pulsy), která dělá celé ošetření jednodušší, účinnější, bezbolestnější a bezpečné pro klienty. Alexandritová vlnová délka je zlatým standardem pro laserové odstranění chloupků a stala se nejúčinnější metodou epilace.

 
 

Vlastnosti aplikátoru Alex 755 nm

 • Alex 755nm: Zlatý standard pro odstranění nežádoucích chloupků,
 • Excelentní vlnová délka pro světlé a tenké chloupky
 • Vhodné pro světlé a tmavé fototypy (fototypy I-IV na Fitzpatrickově škále)
 • Velikost hlavice: 20×9 nm
 • Špičkový výkon: 3 600 W
 • Maximální tok: 150j/cm²
 • Doba pulsu: 3-400 ms
 • Diodový laser: žádné lampy nebo spotřební materiály

Diodový aplikátor Alex 755 nm dodává stejnou vlnovou délku jako alexandritový laser.

 

Výhody USP (ultra krátkých pulsů):

 • Délka pulsu <TRT chloupku
 • Účinnost
 • Bezpečnost

Aplikátor

Aplikátor s velikosti hlavice 20 x 9

Zjistit více

DIODE 810 nm, 4800 W

Platforma Primelase HR Excellence podporuje 810 nm diodový aplikátor se špičkovým výkonem 4 800 W. Díky tomu jde o naprosto špičkový laser mezi nejvýkonnějšími diodovými lasery, které jsou aktuálně na trhu dostupné.

Je schopný vytvářet ultra krátké pulsy (3 ms), díky tomu je velmi účinný, bezpečný pro klienty a je prakticky bezbolestný. Je účinný na všechny typy pokožek a chloupků. Tento diodový aplikátor funguje spolu s inovativní USP technologií, která dělá celé ošetření velmi účinné, bezpečné a bezbolestné.

 
 

Vlastnosti aplikátoru Diode 810 nm:

 • Vhodný pro všechny fototypy
 • Ultra silný: 4 800 W
 • Doba trvání pulsu: od 3 ms
 • Tři velikosti aplikátorů, ten největší dělá celé ošetření nebývale rychlé i na větších částech těla jako jsou nohy nebo záda.
 • Nohy – 12 minut; ruce – 9 minut, záda maximálně 20 minut.

Aplikátory

Aplikátor s velikostí hlavice 30 × 17 cm

Zjistit více

Aplikátor s velikostí hlavice 30 × 9 cm

Zjistit více

Aplikátor s velikostí hlavice 20 × 9 cm

Zjistit více

MIXED 1060, 940, 810 nm

Jeden aplikátor – 3 různé vlnové délky

Platforma Primelase HR Excellence má aplikátor, který podporuje 3 různé vlnové délky – 1060 nm, 940 nm, 810 nm. Tyto vlnové délky jsou vhodné pro bezpečné a účinné ošetření tmavé nebo opálené pokožky. Jedinečnou výhodou této platformy je vysoká účinnost u lidí s folikuly umístěnými v různých hloubkách pokožky.

Díky třem rozdílným vlnovým délkám zvládne Prime Lase HR excellence ošetřit bezpečně a účinně lidi s opálením nebo velmi tmavou pletí, bez ohledu na roční období nebo sílu slunce.

INOVATIVNÍ VÍCEÚČELOVÁ TECHNOLOGIE APLIKÁTORU MIXED 1060, 940, 810 nm.

Technologie smíšených diod není pouze technologickým konceptem, jde o garanci bezpečnosti a účinnosti. Dosud používané metody na tmavou pokožku byly založeny na dlouhých pulsech, které byly právě kvůli delšímu intervalu neúčinné. Díky inovativní víceúčelové technologii použité v aplikátoru MIXED 1060, 940, 810 nm je energie doručována bezpečněji a účinněji. Doba vyzařování je navržena přesně tak, aby nedocházelo k zahřívání pokožky a dosáhlo se optimálních výsledků.

 
 

Vlastnosti aplikátoru MIXED 1060, 940, 810 nm

Tři vlnové délky:

 • 810 nm má široký rozsah. Tato vlnová délka se perfektně přizpůsobuje všem fototypům a všem tloušťkám chloupků. Je účinná i na zbytkové chloupky.
 • 940 nm má velmi dobré vstřebávání oxyhemoglobinu (koagulace stopových prvků, které živí kořínky chloupků) a spravuje pronikání do hloubky, díky tomu je vhodná na všechny typy chloupků. Vstřebání melaninu je nízké a je tak bezpečné pro tmavší a opálenou pokožku.
 • 1060 nm je vlnová délka, kterou používají Nd:YAG lasery. Proniká hluboko a má jen malý vliv na epidermální melanin. Díky tomu je ošetření bezpečné. Hluboký průnik umožní ošetření vlasů na temeni a také chloupků v oblasti genitálií.

Špičkový výkon: 4 000 W

Ultra krátká doba pulsu 3 ms

Vhodné pro tmavou a opálenou pokožku

Vhodné pro hluboké folikuly chloupků

Mutlipulsní technologie

Multipulsní technologie: Příklad špičkového výkonu 4 000 W,
Rozdíl mezi 7 pulsy za 4 ms, za 10 ms a 28 ms

Aplikátor

Aplikátor s velikostí hlavice 20 × 9 cm

Zjistit více

Provozní režimy

STATICKÝ REŽIM

Statický režim umožňuje rychlý provoz použitím velkého množství energie na jeden puls s krátkou dobou pulsu. Maximální účinnost při maximální rychlosti.

 • Na tenké a zbytkové chloupky
 • Malé části těla

Části okolo kostí v intimních oblastech, kde je velmi přesnost velmi důležitá.

DYNAMICKÝ REŽIM

Jediný dynamický režim na trhu, který je schopný dosáhnout ultra krátkých pulsů (3 ms), které výrazně snižují bolest, ale zároveň zaručují maximální účinnost i u jemných chloupků, a to už od prvního sezení.

 • Na tmavou pokožku
 • Opálenou pokožku
 • Silná citlivost
 • Při prvním sezení u mužů. U hustých a tmavých chloupků.

Systém chlazení

PrimeLase HR excellence používá systém „krystalové chlazení“, který ochlazuje pokožku. Během epilace automaticky upravuje teplotu, aby bylo ošetření pro pacienta bezpečné a bezbolestné. Díky tomu se místo během jednotlivých pulsů stačí ochladit. Systém udržuje na povrchu aplikátoru stálou teplotu 5 stupňů Celsia bez ohledu na pokojovou teplotu nebo teplotu samotné pokožky.

Výsledky

Technické specifikace

Základní informace
Platforma PRIMELASE HR
Typ zařízení Diodový laser
Typ laseru Pulzní diodový laser
Laser Přímý přes křemenná hranol
Technické specifikace
Maximální elektrický špičkový výkon 10 000 W
Maximální energie 300 J
Provoz statického režimu Statický: 1-2-3 Hz
Provoz dynamického režimu Dynamický: 5-10 Hz
Doba pulsu 3-400 ms
Programované parametry ANO
Napájecí zdroj Jednoprůchodový: 100-240 V
Průměrný výkon  50-60 Hz
Průměrný výkon 2800 W
Maximální výkon 3300 W
Maximální napětí 13 А
Záruka 1 letá neomezená záruka
Certifikát Evropský CE certifikát kvality
Žádný spotřební materiál
Technické vlastnosti diodového laseru
Maximální špičkový výkon 4800 W
Vlnové délky 755 nm, 810 nm, 940 nm и 1060 nm
Rozměry hlavic 10×9, 20×9, 30×9, 30×17
Sytost Podle protokolu
Chlazení Technologie křišťálového chlazení (stálých +5 stupňů Celsia)

Často kladené dotazy

JAK PŘEDVEDENÍ PŘÍSTROJE PROBÍHÁ?

- Vybízíme všechny odborníky, aby naše přístroje vyzkoušeli.
- Po vyplnění formuláře na naší stránce Vás v průběhu pracovního týdne kontaktujeme do 24 hodin. Probereme s Vámi přístroj, který Vás zajímá a pokud budete mít zájem, můžeme si domluvit schůzku.
- Přístroj Vám předvedeme buď ve Vašem salónu/klinice nebo v našem Showroomu v Praze. Je na Vás, jaké místo si vyberete. A nakonec Vás chceme ujistit, že je předvedení produktu zadarmo. Rádi si vyslechneme Váš odborný názor. Stačí jen vyplnit formulář a domluvit si představení.

JAKÁ JE NÁVRATNOST INVESTICE?

Naše zkušenosti ukazují, že návratnost investice u našich estetických ošetření je rychlá a vyžaduje pouze 3 věci:
- Vhodný podnikatelský záměr. Nabízíme fungující podnikatelský záměr, se kterým se vám investice může vrátit za 6 až 18 měsíců v závislosti na úrovni rozvoje podnikání. Náš podnikatelský záměr je reálný, založený na zkušenostech a praxi našich stávajících zákazníků.
- Dobrou marketingovou strategii. Našim klientům nabízíme otestovanou marketingovou strategii pro propagaci a zařazení přístroje. Naše strategie je založena na dlouhodobé spolupráci s klienty v 5 různých zemích.
- Správní proškolení pro práci s přístrojem. Poskytujeme certifikované školené pro práci se přístrojem. Školení také zahrnuje techniky, které může váš praktik používat při konzultaci s pacientem.

JE MOŽNÉ ZÍSKAT PŘÍSTROJ NA MĚSÍČNÍ PLÁN?

Nabízíme možnosti nákupu přístroje s placením na 1 až 2 roky. Plány jsou individuální, flexibilní a šité na míru vašim potřebám a příležitostem. Je v nich i několik bonusů: podpora v oblasti marketingu, školení a poradenství zdarma. Vše je nastaveno tak, aby vaše podnikání mohlo růst a zároveň jste si mohli zakoupit i další přístroje, které by vašemu podnikání dále pomohlo.

NABÍZÍTE NA PŘÍSTROJ ZÁRUKU?

Ano. Na zakoupený přístroj nabízíme 1letou záruku, po které můžete využít služeb našeho spolehlivého servisu. Jsme jedinou společností v České republice, která má na skladě náhradní přístroj, který můžeme v případě nutných oprav na vašem přístroji poskytnout.

NABÍZÍTE ŠKOLENÍ PRO PRÁCI SE PŘÍSTROJEM?

Ano. Nabízíme certifikovaná školení pro práci s našimi přístroji, která vedou naši vysoce kvalifikovaní zástupci. Více informací o našem certifikačním programu najdete . ZDE.

Máte další otázky?

Objednejte si schůzku