Laserové odstranění chloupků pro muže. V minulosti, muži zanedbávali a podcenovali touhu a potřebu po estetických ošetření za mladším vzhledem. Dnes se k nim však pomalu, ale jistě vracejí.  

Jako majitelé estetických center jste si s největší pravděpodobností v posledních letech všimli rostoucího zájmu mužů o laserové odstraňování chloupků. 

Muži utrácejí více za laserové odstranění chloupků 

Waxing for men

Podle společnosti Allied Market Research zabývající se statistickým výzkumem, bude mít trh estetických služeb pro muže do roku 2022 obrat přes 166 milionů dolarů. Kromě toho se od roku 2000 zvýšil zájem mužů o laserové odstranění chloupků o 46%.

Ačkoli až donedávna byly estetické procedury považovány za čistě “ženský svět”, studie American Spa Association ukazuje, že muži v průměru utratí o 13% více peněz než ženy za laserové odstranění chloupků, omlazení nebo tvarování těla. 

Laser pro muže 

Facial Hair Removal For Men - Philips Lumea Experts

Muži mají rádi laserové odstranění chloupků, protože jim umožňuje zbavit se nežádoucích chloupků na jemných a těžko přístupných místech, jako je například krk. Vysoké límce pánských košil a kravaty často způsobují vyrážky a zarostlé chloupky. Muži dávají přednost  několika laserovým epilacím před holením každé 2-3 dny. 

Hrudník, břicho a záda jsou další velmi preferované oblasti u mužů, kvůli častému a mnohdy i výraznému ochlupení. Vosková epilace je bolestivá a časově náročná metoda odstraňování chloupků na takto velkých plochách. Muži proto dávají přednost 6-10 laserovým ošetřením v těchto oblastech.

 

Proč investovat do laserů

Je zde mnoho důvodů, proč by každý majitel estetického centra nebo kliniky měl investoval do kvalitního laseru na odstraňování chloupků.

Elysion-pro - Diodový laser - Beauty Med Group

  1. Studie společnosti Acumen Research and Consulting předpovídá, že trh s lasery dosáhne ve světě do roku 2026 3,9 miliardy dolarů. Největší podíl na tom budou mít kliniky, které nyní investují do laserového odstraňování chloupků.
  2. Laserové odstranění chloupků pro muže začíná být častější metoda odstraňování chloupků než je například holení. Metody jako epilace voskem, holicí strojek nebo domácí epilátor jsou nejen pro ně, ale i pro ženy mnohem bolestivější, časově náročnější a nepohodlné. Stejně jako tvorba pupínků, zarudnutí a zarostlé chloupky, které jsou způsobeny těmito metodami. 
  3. Laserové odstranění chloupků je velmi individuální postup, který řeší řadu zdravotních problémů, jako je například folikulitida – zarůstání chloupků. 
  4. Laserové odstranění chloupků se stává stále dostupnějším a žádanějším ošetřením pro širokou škálu lidí.

 

Kvalitní lasery pro odstraňování chloupků jsou nepochybně velkou investicí. Každá taková investice se však vrátí do 2 let se správnou obchodní a marketingovou strategií.

Beauty Med Group je obchodní a poradenská společnost, která při koupi přístroje poskytuje komplexní a efektivní obchodní a marketingovou strategii pro návratnost investice do přístroje.